Call Center Agent - fluent Dutch (m/f/d) - Bild von Mitarbeitern

Call Center Agent - fluent Dutch (m/f/d)

Търсиш си нова работа? Аведо Пловдив те очаква!

За своя новооткрит офис в Пловдив Аведо търси агенти в кол център с отлично владеене на нидерландски език за проект AboutYou.

Твоите ползи

  • постоянен трудов договор на пълно или непълно работно време – началният период на обучение ще се проведе на пълен работен ден
  • директно започване на работа и платен период на обучение
  • възможност за работа от вкъщи
  • социални придобивки: допълнително здравно осигуряване
  • 15 % отстъпка за служители за онлайн моден магазин, предлагащ продукти от повече от 2000 топ марки
  • динамична, иновативна работна среда с плоска йерархия

Твоите задачи

  • писмена и устна комуникация с клиенти
  • обработка на клиентски запитвания
  • осигуряване на удовлетвореност на клиентите и висококачествено обслужване
  • предоставяне на информация за договорни условия, фактури и условия за анулиране
  • идентифициране на изискванията на клиента и представяне на съответната продуктова гама
  • работа в тясно сътрудничество с ключови клиенти, за да се гарантира удовлетвореността на клиентите

Твоят профил

  • отлично владеене на нидерландски език (C1 писмено и говоримо)
  • високо ниво на владеене на английски език (писмено и говоримо)
  • добри познания за работа с компютърни приложения (напр. MS Office)
  • опит в продажбите или обслужването на клиенти е предимство, но всеки с желание и мотивация да учи е добре дошъл
  • увереност и професионализъм при комуникация по телефона
  • целенасоченост, дружелюбност и комуникация

Ако си в Пловдив и се интересуваш от работа за модна марка, това е точно правилната възможност за теб! Аведо в момента търси агент в кол център с отлично владеене на датски език, за проект AboutYou, с 1000 лв. начален бонус*, моден онлайн магазин, за нашия офис в Пловдив.
Отдели време, за да кандидатстваш за тази работа. Нашият процес на кандидатстване е изцяло дигитален, за да гарантираме, че независимо от ситуацията ще имаме възможност да се срещнем.

Интересуваш ли се? Очакваме твоята кандидатура! Ако имаш някакви въпроси, моля, не се колебай да се свържеш с нас.

Всяка работна позиция е подходяща за всеки пол.

Simona Tashkova

Recruiterin

Du findest uns hier in Plowdiw

Avedo Bulgaria EOOD
Kamenitza Park 1
Iztochen Blvd. 59
4000 Plovdiv, Bulgarien

Unsere Auszeichnungen

Kununu-TopCompany-Logo
Kununu-OpenCompany-Logo